eXTReMe Tracker

11. veebr 2015

Gimme some cookies

""Heukreeka!" nagu ütlesid meie vanad sõbrad roomlased," on mälule tuginedes tsitaat surematust lavastusest. Istusin köögis, lugesin neli tundi järjest ühe lapsukese kirjutatud lugulaulu, endal mõtted siia-sinna triivimas (alustades mõtiskelust selle üle, mida järgmisena nahka panna ja lõpetades küsimusega, kuidas kaduneljapäev inimeste hingeseisundit mõjutab).

Mõtlesin välja, et vill tuleb kannale siis, kui tükk aega pole jalgsi käinud, vaid kogu oma raha taksofirmale olen andnud, Teekond laua tagant taksosse ja siis taksost teise laua taha on oma 100 sammu pikk. Nii et istun, vill kannal, villane sokk sellele kerget survet avaldamas (loe: mul on õrnroosa laik kannal, aga nii räigelt valus, nagu oleks kirve jalga löönud) ja ootan, millal lallu-punnule peale puhutakse.

Siis saabus selgus: ma pole kirjutanud, sest pean igapäevaselt ja pidevalt midagi-kedagi analüüsima, tagasisidestama, olema sõnades täpne, pakkuma motti, samas juhtima tähelepanu sellele, kust edasi saab minna. Nii et kui on sadakond kasti, kuhu inspiratsioon suunata, siis jäävad märkmed selle kohta, mis kastist väljaspool toimub, tegemata. Mul on tegelikult kahju, et ma eelmise aasta teatrimuljed kirja ei pannud. Või üles ei märkinud, kuidas ma vaimustusin kümnetest sarjadest, mida hooaegade kaupa vaatasin. Või diskograafiatest, mida fanaatiliselt läbi kuulasin. Või lugematutest mälumängudest, kus aasta jooksul osalesin.

Ja et viinamarjade hapusust rõhutada, tuleb väita, et olen saanud eelnimetatut teha rohkem, sest ma pole kirjutamisele aega kulutanud.

Tsiteerides (uus)klassikuid: "Kodus tunnen ma ennast Tartus" ja täiendades vanemaga "Hing nutab tühja Eesti pärast". *


*Noh, et oleks valimised ka ikka ära mainitud.


Sildid: ,

1 Comments:

Blogger Unknown Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

2:08 PM  

Postita kommentaar

<< Home