eXTReMe Tracker

19. mai 2014

Harilik weirdo

Suvi jõudis (jälle) kohale. Ehk pärast kuuajast vaheaega riietusin napilt, võtsin veepudeli, šokolaaditubaka, raamatu ja lamamistooli ning ukerdasin end nädalavahetuseks aeda. Mida muud tehagi, kui primaarseks on koera valvata, niiduk on pekkis, rohitav rohi on juba rohitud. Pärast paari tundi sundasendis olemist end liigutades  vaatasin päikesest segase pilguga ringi, registreerisin aia taga jalgrattal mööda vurava meesterahva ja talle järgneva proua, kelle suust tuleva kõrv kenasti kinni püüdis ja aju pärast protsessimist otse sellesse kohta edasi saatis, mis naeru vallandab... "Sa võid siin ju rattaga edasi-tagasi sõita!"

Sama naljakas kui  kuuldud lugu MM kurvast ja äärmiselt fcked-up lapsepõlvest, millesse kuulus kassi vastu seina surnuks viskamine ja koera katki lõikamine, nii et ta trepi ees lahti oli.

Weirdo!

Sildid: ,

1 Comments:

Blogger loan offer Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

2:09 PM  

Postita kommentaar

<< Home