eXTReMe Tracker

21. juuni 2013

Sumin

Oli hea olla mitu päeva täiesti üksi - koos koertega - kodus, vaadata hommikust õhtuni sarju, lugeda trepil suitsetades "Minu Supilinna", pidada vaikseid ja väikseid vestlusi FB-s, väljuda kodunt vaid saja meetri kaugusel asuvasse poodi minekuks, pesta rahulikult pesu, triikida kiirustamata, koristada kiirustamata, kratsida hajameelselt sääsekuplasid jalgadel ja kätel. Nüüd on nädal möödas, aga väsimus pole üle läinud, suhelnud olen natuke rohkem, lugenud huviga "Minu Inglismaad" ja "Minu Prantsusmaad", mõelnud sellele, kuidas tekib mulje intelligentsest kirjutajast, miks ma vaatan sarja, mis on üdini halb, kuulanud kummalist muusikat, Tõnu Aava ja Sepo Seemanni häält Vikerraadiost.

Sellele järgneb paratamatu: suminat täis pr Ema köök, kõõlumine tellingutel, vaidlused, solvumised, jooksukilomeetrid, tubakapuru, dušijärjekord, halvad telesaated, tühja täis vallaleht, virn mõttetuid raamatuid. Perekond.

Ja siis minu inimesed: tiksumine metsas, kiired lõunasöögid, tundide kaupa naeru, natuke tunnet, et ma ei oska midagi ja ma ei ole neid ära teeninud. Hea on. Perekond.

Koondumine koju: K. tuleb koju.


Sildid: ,

1 Comments:

Blogger loan offer Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

2:10 PM  

Postita kommentaar

<< Home