eXTReMe Tracker

24. apr 2015

Äääää, mina vä?

Analüüsida mulle meeldib, nimekirju kirjutan ka aeg-ajalt, aga kipun võtma iga nimekirja kui kohustust ning kui nimekirjas kõike maha ei saa tõmmata, tunnen, et olen läbi kukkunud.

Ehk siis pikk jutt lühidalt: peas on korraga mitu probleemi - ma tegelikult ei teagi, kas need on probleemid või olen need probleemideks mõelnud -, mille kohta teen mõttes nimekirju, sest siis ei saa läbi kukkuda. Elanud nii kaua, nagu olen elanud, olen - lõpuks - aru saanud, et minu kõige suurem hirm, on hirm ebaõnnestuda. Ükskõik milles. Seega ei taha nimekirju, tahaks psudoprobleemid peast välja saada ja elada oma rahulikku ja äärmiselt sündmustevaest elu edasi. Ei ole ju palju palutud?

Selleks, et rahu saada, võtsin end kokku ja alustasin vaatamata valutavale tagumikule jooksuhooaega, üritasin - ebaõnnestunult - verd loovutada, suhtlen oma inimestega rohkem kui tavaliselt, koristan maniakaalselt kodu, loen pidevalt ajalehti, söön suitsuvorsti, teen kodus süüa, ei luba kolleegidel avada šokolaadi, lõigun õunu, pean kihutuskõnesid peatsele magistrile, klobin kassi, et see ei norskaks üle Sherlocki, tellin ajakirju, tagasisidestan iga liigutust, organiseerin rühmatöid, vaatan mõrvarliku pilguga vohavat muru, et selle kasvamist peatada.

Elu on kummaline.

Sildid: ,

1 Comments:

Blogger Unknown Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

2:03 PM  

Postita kommentaar

<< Home