eXTReMe Tracker

29. sept 2007

Nädala pärast täname õpse!

Ajee. Ma sain eile ostetud stressarid. Tegelikult on need küll žongleerimispallid, aga see on väike asi. Ma arvan, et pole just palju inimesi, kes neil vahet teeksid. Ja üleüldse loeb ju mõte, mitte asi iseenesest, onju. Ma igatahes eile katsetasin järgi, need aitavad küll stressi vastu, kuigi žongleerimisõpetus, mis pakiga kaasas oli, tegi mulle pisut rohkem nalja :) Ma arvan, et sellega võiksid võõrkeeleõpsid oma tunde vürtsitada :P Aga võib-olla kadusid negatiivsed mõtted seoses nädalalõpu saabumise, ärritava ülesande täitmise ning pooletunnise jooksu tulemusel. Mine tea.

Õpetajate päev on järgmisel reedel. Põrguinglitel on veel mõned päevad aega...
... et omavahel riidu minna;
... et paralleelklassiga riidu minna;
... et pr. ülemus välja vihastada;
... et mingi pahandus korralda;
... et karjuda-teatada, et nad ei soovigi seda päeva tähistada.

Väga negatiivne mõtlemine, eks. Äkki on hoopis nii, et põrguinglid tulevad esmaspäeval täis värskeid ja teostatavaid ideesid? Käituvad terve nädala nagu illikukupaikesed ja on reedel maailma kõige lahedamad libaõpsid? Ma hoian oma ootused seal kuskil vahepeal, siis ei pea tõmblema, närveerima ja pettuma. Väga-väga tahaks, et meie üritus õnnestuks.

C. ütles üleeile ja eile ka, et ta muretseb selle ürituse pärast. See muudab minugi väga ettevaatlikuks. Muude ürituste ajal on pigem olnud nii, et hiljem on ta öelnud, kui palju ta muretses. Ja teate küll seda veidrust, et kui keegi, kellel on palju rohkem kogemusi kui mul, muretseb, siis muutun mina pulbitsevaks murehunnikuks... See selleks. Mis seal ikka, teeme, mis suudame. Põrguinglitele teeme väikese piduliku ürituse ka, millest nad veel ei tea ;)

Õpside päeva korraldamise märkmeid tuleb siia ilmselt juurde :P Pöidlad pihku, et ei läheks nõmedaks karjumiseks ja kalemiseks. See aeg võiks küll nüüd möödas olla. Ja siis teist korda pöidlad pihku, et õpsid läheksid üritusega kenasti kaasa ega vinguks. Tahaks ju, et lastel ja õpsidel lahe oleks :)

Sildid:

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:06 AM  

Postita kommentaar

<< Home