eXTReMe Tracker

23. sept 2007

Harilik. Eestimaa sügis.

Pühapäevahommikune Tartu on täis päikest, varje ja kiiresti üle sinise taeva loovivaid valgeid pilvi (oma kõike teada tahta saamise tuhinas olen pilvede liigid unustanud). See kask, mis meil õues väraval kasvab (jajah), on tänase tuulega tekitanud kena kuhila kollaseid lehti. On jah nüüd sügis. Ka ametlikult on teine kohale jõudnud. Sügise alguse märguandeks on see, et pean riietudes hakkama kardinaid ette tõmbama, sest hekk viskab lehed maha ning inimesed hakkavad aknasse jõllitama :) Nii et siis üritan meeles pidada, et alasti või poolalasti enam toas ringi ei liigu.

----------
Eile oli laupäev. Järelikult oli õunakorjamispäev. Ma poleks korjanud, oleks hoopis raamatut lugenud, aga Käsh tegi juttu ja siis oli ettekääne kohe võtta :) Teate küll seda tunnet, et kui on võimalik edasi lükata, siis lükkame ja nii kaugele, kui vähegi võimalik. Muidugi ei saanud ma sellest muud kui seljavalu, lugemata raamatu ning piinava südametunnistuse.

----------
Keegi võiks mulle ära sleetada what´s with the nohu? Kõik on nohused, tatistavad-läkastavad igasse ilmakaarde. Mul kulub ka nädalas 10 pakki salvrätte, aga sellegipoolest on pool päeva nina kinni, ma ei tunne mingit lõhna ega adu, kas toit maitseb mulle või mitte. Ma ei ole haige, oh ei. Isegi sellist tunnet pole praegu kontides. Nohistamine-vilistamine aga kestab. Vastik, kõrvad ka sügelevad. Püüa siis nii eeskujulik mittesuitsetaja olla :P

----------
Phmtlslt. Harilik Eestimaa sügis on käes. Võta või jäta, aga tema juba ei kao. Kes viitsib võib nüüd pöidla pihku suruda (väga mõttetu väljend) ning loota, et tuleb tagaigatsetud ja traditsiooniline vananaistesuvi. Päikest ja leitsakut nädalakeseks, millele järgneks väga karm ja vihmane sügistalv.

----------
Muide, Eesti asja ajajad on metsas. Mhmh. Mul polnud isegi kaheks sekundiks mõttes sinna minna, aga kui eile oma aias tervet pesakonda seeni nägin, siis tekkis tunne, et oleks pidanud ikka seenetama minema. Tjah. Teinekord ja teiste inimestega. Ma. ehk orgunnib midagi, hull seeneline nagu ta on. Püha üritust muudkui aetakse, Trizaga oleme sel nädalal päris mitu korda sellest rääkinud, temas pulbitseb mingi energia, mis ei lase tal endal ja teistel asja rahulikult võtta. Ma saan temast aru, aga rohkem ma imetlen seda, et ta ikkagi veel viitsib ponnistada, sest eelmise sügise kõrvetada saamine oli ränk. Mina vist poleks tema asemel enam sellest värgist midagi teada tahtnud. Mina ise olen kenasti taastunud ehk mulle ei lähe korda, mida haiglased tibid välja mõtlevad. Just üleeile tulin koju ja mõttes isegi haletsesin neid, eriti seda, kes tundmatus kohas pea ees vette hüppas, seda muidugi parimate kavatsustega. Ma ei saa aru, mis kuradi asi see on, mis keelab teiste vigadest õppimast, miks kuradi pärast peavad inimesed ise vigu tegema? Pr. PG, sa põled rämedalt läbi ja oled varsti samas olukorras, kus kõik sinu eelkäijad. Ole ometi mõistlik ja küsi eelkäijate käest, miks see juhtub ja kuidas seda vältida. Ei saa olla nii loll! Või saab?

----------
Harilik.
Tavaline.
Eesti metsades ja linnades leiduv sügis.
Varsti tuleb talv ja siis kevad. Pole enam palju jäänud :P

Sildid: ,

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:06 AM  

Postita kommentaar

<< Home