eXTReMe Tracker

17. sept 2007

Kuigi eelmisel nädalal mõtlesin, et esmaspäeva võiks üleüldse vahele jätta, on mul täna tunne, et mulle meeldivad esmaspäevad. Hommikuse ärkamisega on loomulikult probleeme, sest igasugused "viska toimetused homse varna" värgid on eelmisel õhtul võtnud palju aega, nii et magamaminek on kuskile kaugele sinnapoole südaööd jäänud. Niisiis tuleb unesegaselt telefon-kell kinni lülitada, kobada lambilülitit ning hüpata kaht jalga korraga põrandale visates voodist välja (ebausk ütleb, et nii saab tulla ainult hea päev!). Tavapäraste hommikuste tegemisega edasi, nii see päev läheb.

Alati pisut uimaselt, kuid samas lootusrikkalt. On ju esmaspäev. Alati võib loota, et sel nädalal läheb teisiti. Nagu ikka, sel aastal, sel päeval, sel nädalal, sel kuul, sel tunnil, sel minutil.

"Tiu-tiu, teisiti, jah, teisiti!"

Sildid:

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:08 AM  

Postita kommentaar

<< Home