eXTReMe Tracker

16. sept 2007

Mingi nipiga olen täna Tallinnas. Isegi ei tea, kuidas see juhtus :) Tegelikult tean küll, aga ei suuda uskuda, et ahvatlusele järele andsin ning tõepoolest bussi istusin ja kohale vurasin.

Terve tee lugesin raamatut "Kuningas Saalomoni kaevandused" ning pean ilmselt terve tagasitee sama raamatut puurima. Sel korral olen lastele kohustuslikku kirjandust valides suhteliselt kindlalt ämbrisse astunud. Wimberg on soovitanud teoseid oma lapsepõlvest ja kuigi meil on olnud see va lapsepõlv samal ajal, pole ma soovitatud teoseid kas lugenud või olen need unustanud. Oli üks täiesti titekas "Emil ja salapolitseinikud" E. Kästnerilt, siis täielik igavik R. Bradburylt "Vist on kuri tulekul" ning nüüd siis väga julm ja verine Saalomoni lugu. Jules Verne ja üks vene kirjaniku teos ootavad veel oma järge. Ühesõnaga. Kui lapsukesed küsisid, et millal nad lugemiskontrolli hinded saavad, siis ütlesin neile mõtlematult esmaspäeval... Aga ma tahan veel puhata ja mängida, nii et ei mingit esmaspäeva :)

Nädalavahetused Tallinnas on toredad :) Emma-beebi on väga suureks kasvanud, Enriko-män veel valjuhäälsem ning teised sama toredad kui varemgi. Isegi majast mööda vurisevad rongid, mille rattad ragisevad, on vahvad.

Kellaaeg näitab juba pühapäeva.

Sildid: ,

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:08 AM  

Postita kommentaar

<< Home