eXTReMe Tracker

11. sept 2007

Kanderaami! Doktoril on värske õhu mürgitus!

Täna pärast tööd käisime chicadega Vapramäel. Mõõtsime stopperiga aega, jälgisime hoolega rajalegendi paberkandjal, otsisime pisikesi junne, millel infotahvlikesed küljes ning pildistasime neid usinalt. Blondiinid läksid metsa endid ja nii poolt tuhandet last matkaks ette valmistama :D

Meil kulus looduse õpperaja läbimiseks 1.22 ning aeg-ajalt me muidugi passisime puid-käbisid-oravat-surnud hiiri ja muud põnevat, mis tee peale ette jäi. Loomulikult käis kaasas õhkamine, kui lahe see õigupoolest ikkagi on, et me matkama hakkame.

Metsas on tore. Värskes õhus tekkis kirjeldamatu nälg umbes 15 minutiga. Lisaks oli pidev ketikas, sest vaheldusrikas reljeef oli alles äsjasele korstnale pisut koormav. Eriti just alguses. Loomulikult käis ohjeldamatu nali ning pila. Mis õigupoolest ongi põhjus, miks ma metsa läksin.

Isegi poiste lõhutud välisuks (vapustus of the närvi 2. tunnist kuni 4. tunnini) ning ühe noormehe katki kukutud laud (vapustus of the närvi pärast tundide lõppu) ei suutnud mind sellest mõttest võõritada. Võib-olla hoopis ajendasid mind metsa ronima. Tahaks...

Tegelikult. Põrguinglid lõpetavad kevadel kooli. Ma valisin endale välja lõpukingituse. Ma teen selle iseendale. Nimelt lähen ma langevarjuga hüppama. Soovitavalt enne aktust, sest siis ma arvan, et ma saan täiesti rahuliku pilguga kõike vaadata. Igatahes ma loodan ja unistan ning hakkan alates järgmisest palgapäevast selleks raha koguma :)

Kaart on pärit: http://matkarajad.maaturism.ee/index.php?pg=object&id=103

Sildid: , ,

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:09 AM  

Postita kommentaar

<< Home