eXTReMe Tracker

10. sept 2007

Huvitav, mitu korda ma seda blog.tr.ee koodi veel oma postitusse lisan, kuni see kinnitatuks saab? Selles suhtes, et eile, ma lisasin korda 5 vist ja loomulikult ei õnnestunud see. Arusaadav, eks, sest paljud ju valideerivad oma bloge. Sõna "valideerima" osas on mul omad kahtlused, aga nojha. Ega siis midagi, uuesti kood mTfsWFdANN ja jälle kinnita nupule vajutama. jwszKHMWdd

Ilusat esmaspäeva!

2 Comments:

Blogger kukupai Arvas...

huvitav, mina sain esimese korraga ja kinnitusmeile tuli lausa kaks tükki järjest

3:31 PM  
Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:09 AM  

Postita kommentaar

<< Home