eXTReMe Tracker

7. sept 2007

Vaatan ja imestan

Eile õnnestus mul istuda ühe laua taga Tartu mastaabis kõvade tegijatega. Ma ei hakka nimesid nimetama, sest mu meelest on nii mul kui neil õigus pisikesele anonüümsusele.

Mis mind aga ajendas vaatama ja imestama, on fakt, et eranditult kõik olid naised ning teiseks väikese erandiga mina ja veel üks chica, oli tegemist naistega, kel eluaastaid üle 45. Lisaks olid kõik enam-vähem sarnaselt riietunud, sest kõikide kohustuslikuks elemendiks oli pintsak. Osadel peente daamide leedilik pitsivahune jakike, mõnel neutraalne Montoni või PTA kuht, üksikutel 1980ndate powerwomeni patšokkidega riidepuu.

Muide. Mul oli ka pintsak. Kas ma olen nüüd wannabe-tegija?

P.S. Mu kolleeg teeb hetkel teatraliseeritud näitemängu teemal raamatute lugemine. Kõlavad laused: "Kui te raamatut ei loe, lähete ehitajaks ja müüri laduma." Ta räägib seda neljandale klassile.

Sildid:

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:11 AM  

Postita kommentaar

<< Home