eXTReMe Tracker

2. sept 2007

Proua presidendi ninakarvad

Ühesõnaga. Praegu http://www.postimees.ee/ aadressilt võtsin ühest pildist kolm erinevat versiooni. Nende esilehel on kõige lapergusem variant. Ehk siis Orwelli stiilis silmad. Ainult et siin on silmad ja nägu üle valgustatud (televalgus näkku, arusaadav) ning peatähelepanu koondub ninale.
Kellel on õigupoolest vaja vaadata Evelin Ilvese ninakarvu? Mul küll mitte. Äkki ikka palkaks inimese, kes enne üleslaadimist pilte vaataks... Ja ma ei saa siia kirja panna, kes selle suurepärase shoti on teinud, sest Postimehes pole foto autorit kirjas, on hoopis pildi allkiri kaldkirjas "Evelin Ilves".

See pole ju esteetiline! Ma saan aru, et on pühapäev ja inimesed puhkavad, toimetajalgi on silmad eileõhtusest joogist alles ähmased... Aga tööd võiks ikka paremini teha. Või mis. Huh.
Ma juba kujutan tegelikult päris hästi ette, kuidas edaspidi hakatakse avaldama fotosid laiali läinud huulepulgast halvasti kitkutud kulmudest või veel hullem: hammaste vahele jäänud toidujäätmetest.
Või olla sel korral õnnelik, et ninakolle ei pildistatud?

Sildid:

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:12 AM  

Postita kommentaar

<< Home