eXTReMe Tracker

2. sept 2007

Töökavad

Igal sügisel on mul olnud hull plaan teha väga põhjalik 9. klassi töökava. Nii ka sel aastal. Aga. Igal sügisel on see plaan luhta läinud. Põhjus on alati üks. Ma nimelt jätan selle töökava kõige viimaseks ning siis olen juba nii väsinud, et ei viitsi eriti oma mõtteid sinna koondada, vaid lähen kergema vastupanu teed ning kirjutan, mis õpik ja riiklik õppekava jooksvalt ette annavad.

Kuna ma tean põhjust, peaksin olema võimeline midagi ette võtma, onju. Tegelikult läheb sel aastal jälle samamoodi. Tänase poole päevaga olen jõudnud ära teha 1. veerandi 4. klassi ning kohe asun kuuenda klassi kallale. Neid on ju mitu, nii et aega läheb päris palju. Õpikud ka uued ning tunniarvud klassiti erinevad. Seega üheksas klass saab töökava, mille tund enne keskööd valmis jõuan. Vähemalt praegu tundub nii. Kuigi aega on kolmapäevani, tõsi. Seega võiks ju jätta homseks-ülehomseks.

Väss tuli peale. Ikka ei tohi süüa keset päeva. Peab ootama seni, kuni kõik mõtlemisvõimet eeldavad asjad on tehtud, sest praegu täis kõhuga, on mu pea küll asjalikest mõtetest tühi. Ainuke mõttekilluke, mis seal on, käsib mul õpikud voodist välja visata ning sinna külili räntsatada, et magada, magada, magada.

5st 2 siis tehtud ja 3 veel teha.

P.S. Sügis on täiesti räme. Algas kaks kuud enne õiget aega nagu koera jooksuaegki. Puppies?

Sildid:

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:12 AM  

Postita kommentaar

<< Home