eXTReMe Tracker

8. sept 2007

Hansapank, anna siia mu maksegraafik!


Nädal kolm tagasi - oli vist nii - tegin ma Hansapangas avalduse, et soovin alustada oma nn titelaenu ehk õppelaenu põhiosa tagasimaksetega. Ega ma eriti ise maksta soovigi, aga ma arvan, et tööandja teeb seda meeleldi.


Käisin kunagi suve alguses asja uurimas, et kuidas see ikka minusugustel käib - teate küll, tegelikult olen ju veel üliõpilase staatuses, aga praegused õpingud ehk siis kraadiõpe ei puutu enam tööandjasse. Sain varasuvel samasuguse julgustava vastuse nagu paar nädalat tagasigi. Et kõik on okei ja hakake plekkima. Internetipank näitab, et esimene makse läheb arvelt maha esmaspäeval. Aga mul krt, ei ole graafikut.


See tähendab, et ma ei ole saanud tööandjale avaldust esitada!!! Mis omakorda tähendab, et ma hakkan oma õppelaenu ISE tagasi maksma! Tsiisus.


Ja siis räägitake, et eestlastel on palju raha. Ebanormaalne. Ma kavatsen raudselt kuskile kaevata, aga veel ei tea, kuhu. Tänase posti tõin ka postkastist ära ja pole ka seal mu graafikut. See kõik ei oleks üldse nii traagiline, kui see summa poleks sel kuul väga kopsakas ning oleks mu pangaarvel olemas. Oleks mingi lootusekübegi, et põhiosa tagasi saab.


Hansapank, sa panid mulle jälle näkku. Eile saatsid mulle isikliku reklaami, et ma mingi pensionisamba ja värgiga liituks. AGA ma juba liitusin kevadel. Give me a break!


Nii ei ole võimalik rallit sõita. Eriti veel kui asjad on, nagu nad on.


P.S. On mingi üleüldine teema uurida, kes-kellega-kus elab. Inimesed, muretsege elu endale ja jätke teised rahule!

Sildid:

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:11 AM  

Postita kommentaar

<< Home