eXTReMe Tracker

13. sept 2007

Mania grandiosa

Mania grandiosa oli kirjutatud pisikese oranži paberijupi peale, mille K. mulle paar tundi tagasi ulatas. Tegelikult oli muidugi väike rullike, mis millel märge "diagnoos" ning sees siis kaks kaunist sõna - "mania grandiosa". Suurusehullustuse sildi sain endale seetõttu, et rääkisin, kui lahe oli ülikoolis seminare läbi viia. Koos kaasmagistrandidega tegime ühel aastal koolitööna oma pedagoogilist praktikat ning viisime läbi 2x6 seminari. Minu tänase "mulonsüdaniipaha,sestprouaprofessorkasutasmuluuserlustloengusnäitena" tunde lõpuks siis tuligi tõdemus, et tegelikult on ülikoolis väga vahva. K. arvas, et ma räägin iseendale vastu: ütlen, et süda läheb pahaks ja siis väidan, et seminarid olid toredad. Tegelikult on asi positsioonis. Sa kas oled üliõpilase-naga (ükskõik, millises astmes), kel on asjad pilla-palla ja pea pahna täis või oled keegi, kes õpetab. Viimane on minu jaoks mõtestatud ja piiritletud tegevus, esimest ei suuda päris täpselt enam eesmärgistada. Anyway.

Olen üsna kindel, et ei saa sellest hullusest kunagi päriselt lahti. UT ja selle üliõpilased lihtsalt rokkisid. Rokivad ikka veel (vt eilset postitust).

Tik-tak teeb kell ja minu iseendale otsustamiseks pandud tärmin läheneb. Kas tasub ennast ikka eksterniks regada??? Anyone? Või tiksun esimese semestri ja teen seda alles siis? Et oleks näha, kas tuleb töö kirjutamisest midagi välja või mitte??? Nii palju küsimusi ja nagu alati - mitte ühtegi tarka vastajat.

Tänasest koosolekust ei kirjuta, sest see oli mõttetu - 2 tundi mula. C. läks 50 minuti pärast ära, ütles, et ta muttide möla ei kannata.

Postkast on täis kräppi. Eesti asja ajajad on aktiivseks muutunud ja ummistavad. Kurask. Jälle tuleb erakirjadele uus mailbox teha :(

Gimmmiabreik!

Sildid: , ,

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:09 AM  

Postita kommentaar

<< Home