eXTReMe Tracker

18. sept 2007

Jabur päev

Igatahes. Ma ei tea, kas tegu on eile joodud veini tagajärgedega või mis, aga tänane päev on jabur-haiglane-ma-tahan-seda-unustada-tüüpi olnud. Ma olen täna põrguinglitega kakelnud, saatnud nagasid koju asjade järele, pläkutanud C.-ga, lugenud, jalutanud. Mõelnud, mõelnud, mõelnud. Ei, midagi põhjapanevat ma nüüd ei avastanud. Aga mul on tunne - nagu ikka - nagu oleks miskit teoksil. Ebameeldivat. Selline kõhedus on kontides. Võib-olla hakkan hoopis haigeks jääma, ei tea.

Ülikoolist sain täna jälle kirja. Sel korral prodekaanilt. ÕISi tehti korraldus ning see tähendab, et automaatselt pole mul enam aktiivset suhet ülikooliga. Seda asja ma loomulikult nii ei jäta ning teen ikka eksterni avalduse ära. Ma tean küll, et see ei anna midagi, aga iseennast ehk distsiplineerib. Lisaks pr. professorile, eks, sest tema ees on ju elu-piinlik, kui midagi tegemata jääb. Ja elu-piinlikke olukordi ma ju väldin, mulle ikka meeldib, kui asjad on joone järgi jonksu seatud.

Mingi situka teema. S.t. pätakas of the häda tegutseb jälle.

Sildid: ,

2 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:07 AM  
Blogger Sylvain Gerard Arvas...

Tere
Sa pead rahalist valmis valmis valmis immobilier-
Investissement'i auto- laenu võla lunastamine consolidation-
Krediitkaardiga te ei suuda. Võtke meiega juba täna ja tegime
nimelt summa, mida on vaja, et saaksime sulle
Lisainformatsiooni ja öelda, mida teha, et saada
see laen võimalikult lühikese aja mõistliku määra. Tõsine ja aus, võtke meiega ühendust.
Ma räägin kõigile, Puotipuksu raami
Finants-, tee ametnikud jne ........
Aga enamasti inimesed vajavad:
- Kõik isikud, kellel ei ole juurdepääsu krediidile pangas.
- Isikud, kes ei tööta või töötud.
- Inimesed CDD, ajutine, subsideeritud lepingute kõik ...
CDI sõlmib.
- Eraisikud rahalist vajadust korraldada oma
pulmad või pidustused.
- Surendettements, ummikus Bank of France (FICP) ja maailma.
- Ka investorid, kes soovivad kaupleja
tagasi oma kapitali. ecofinanceplus@gmail.com
Sinu oma

4:15 PM  

Postita kommentaar

<< Home