eXTReMe Tracker

2. okt 2007

Veel lapsevanematest (aka migreenist)

Eile panin pärast koosolekut kähkuka vanemate teemal. Oma tölbakluses unustasin väikese asja - lisaks igapäevasele 24hashisele põrguinglite klassijuhatajatööle olen ma ju ka aineõpetaja. Arvata on, et kui põrguinglite vanematega saime eile kenasti hakkama, siis kuskilt mujalt pidi ikka tagasilöök tulema. Nimelt sain täna tagasisidet ühelt klassijuhatajalt ning tuleb välja, et 1. vanemad peavad minu ainet kodus üle õpetama, sest õpetaja ei tee midagi selgeks; 2. vanemad ei ole tunnidistsipliiniga rahul; 3. aga tegelikult on õpetaja väga tore.

What the hell??!! Kuidas saavad need lapsed sellist infot koju viia? Igatahes sain täna päris väikse vapustuse sellest ning loomulikult, kui mina olen vapustuses, siis on peavalu ja migreenihoog garanteeritud. Nojah, mis sest ikka. Homme hakkan nuntsidega asja klaarima (jajah, need on needsamad lapsed, keda pisikesest peale õpetan ning kes on päris nutikad, lisaks on nad ka need lapsed, kelle peal olen lootnud näha oma töö vilju - positiivseid muidugi mõista :P )

Igatahes tänane peavalu on siis sellest tulnud. Kahjuks avaldab see mõju kogu tööviljakusele ning irisemise tõttu see mitte ei tõuse, vaid hoopis langeb. Eks ma homme raiska aega sellele, et lastele selgeks teha: mina õpetan, teie peate ISE õppimisega hakkama saama.

Ja tegelikult on probleem hoopis muus. Nimelt ei hinda ma ühtki õpilast üle. Pigem sunnin pisut kidedama hindega rohkem pingutama. Kui lastel oleksid kaheksad, siis vist poleks mul probleeme. Nii et mida siis???

Tsiis. Tahan 1. puhata; 2. mängida; 3. loogikat.

Sildid: ,