eXTReMe Tracker

28. sept 2007

Kellele hommikul, kellele õhtul, kellele pühapäeviti!

Mu juhendaja andis näpunäiteid masterplaani teostamiseks ja rääkis siis puust ette ja punaseks tehes, et lugeda võib nii hommikuti, õhtuti kui ka pühapäeviti. Et masterplaani täitmine palgatöö kõrvalt on keeruline ja individuaalne. Noh, et mõnele meeldib ühel ajal nokitseda, mõnele teisel.

Igatahes on mul nüüd selge, millal pr. Professor ise kõik raamatud, mida ta lugematule hulgale juhendatavatele soovitab, loengutes käsitleb ja artiklites viitab, läbi töötab. Ta nimelt saatis mulle masterplaani puudutava meili, mille saatmisaeg oli 5.54.

Hommikul.

Kena päeva algust!

P.S. Ma pole täna veel ühtki meili saatnud, tööd pole teinud, küll aga olen nautinud hommikukohvi ja banantshikut, pesnud, lugenud Postimeest, valinud tööleminekuks riideid (ikkagi reede ju!) ning närveerinud mitmesuguste asjade pärast, mille muutmine ei ole minu võimuses.

P.P.S. Muide, unenäod lähevad järjest jaburamaks. Ühelt poolt elan töö ja põrguinglite rütmis, mis paratamatult toob kaasa ka majatäie naiste rütmis elamise (jajah, kõikide tusatujud, PMS-id, üleminekuead ning muud individuaalsed iseärasused), teisalt aga kulgeb elu masterplaani ja pr. Professori näpunäidetel. Sinna vahele mahub killuke Nurme fämilit - nii siit kui ka sellest teisest linnast. Natuke projekteerimist ja planeerimist ka. Üldiselt aga on unenäoabsurdumid muutunud koormavaks. Palju on teoksil ja toimumas. Võib-olla liigagi palju. Seni kuni vastu pean, olen nõus, kui kett maas, siis astun mängust välja.

"Tunne ära tuul, milles tulen taas.
Mille sosinais jään sind valvama.
Läbi läikiva merevee,
Üle puude ja katuste
on üks silm jälgimas sind.
Ja üks hääl läbi taevaste
unistuste ja unede
sulle siis sõnumi viib."

* "Laul Timmile"

Sildid:

1 Comments:

Anonymous Anonüümne Arvas...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

12:06 AM  

Postita kommentaar

<< Home